Moje nejmilejší...

5. dubna 2007 v 17:43 | Petrýsek
*
Jsi mi vším Lásko moje.
Napíšeš mi, že na hodinku tady nebudeš a já z toho tady začínám vyšilovat, připadá mi, že tady nejsi snad několik dnů a bolí mi srdíčko po tobě a strašně se mi stýská. Já vím, asi jsem blázen, ale do tebe Laduško moje.
Když jsem s tebou, tak mi je opravdu moc dobře, ale bez tebe se cítím jako rybička v akváriu, která si užívala vody a skákala si nad hladinu a nešťastnou náhodou vyskočila ven a teď se plácá na suchu. Její jedinou nadějí je, že ji někdo v čas najde a hodí ji zpět do akvária. Tím akváriem jsi ty moje nejmilejší.
Bez tebe nemůžu žít stejně jako ta rybička bez vody. A kdyby někdo přišel a hodil mě do jiného akvária, taky bych zemřel, steskem po mé vodičce. Jen to její složení mi dává život.
Miluji tě lásko moje, nikdy jsem nikoho tolik nemiloval jako tebe. Nikoho jiného už taky nechci milovat. Má veškerá láska, něha a pozornost patří tobě. Já celý patřím tobě princezničko moje úžasná. Každým vydechnutím myslím na tebe, není chvíle, kdybys nebyla se mnou v mých snech. Všude kudy chodím sním o tobě, jsem tebou plný lásko moje. Stala ses smyslem mého života a to nikdy už nikdo nezmění.
Chci být s tebou navždy lásko. Chci se vedle tebe probouzet, snídat s tebou, milovat se s tebou, prostě všechno dělat s tebou a nic bez tebe. Miluji tě Ladonečko moje.
Jsem navždy jen a jen tvůj.
Petrýsek
*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laduška Laduška | 15. října 2007 v 14:10 | Reagovat

Hmmmm, a když jsi navždy můj, mohu si s tebou dělat co chci?

2 Veronika Veronika | 29. března 2008 v 19:01 | Reagovat

Mlčí, a to je souhlas, nandej mu to!

3 Laduška Laduška | 3. června 2008 v 17:18 | Reagovat

Jo, máš pravdu, do něj! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama